Temel İlkeleri lg g6 kapak

Lg G3 Kılıfları İçin Oyun ÜrettiLG G6, yeni sızan bir kılıf çizimine göre beklenen bu önemli özelliğe sahip olmayabilir! Akıllı telefon kullanıcılarının makinalarına zarar gelmemesi açısından telefon kapakları gibi koruyucu ürünler ve aksesuarlar kullanmaları da bilinirken, kişiye özel hediye maksadı ile hazırlatılan bu koruyucu ürünler de sevilen kişilere armağan olarak verilebilir.


LG G6'nın sunduğu inovatif 18:9 ekran oranı, geleneksel 16:9 ekran oranına sahip akıllı telefonlarla karşılaştırıldığında, sağladığı çok daha geniş izleme alanı sayesinde oyun oynarken ve video izlerken bütünsel bir deneyim sunuyor. Boyamdaki en önemli detay G4 yazısı ile dikişlerin kapanmaması ve gözenekli yapının özelliğini kaybetmemesiydi ve bunu gördüğünüz gibi layığı ile başardık... İşte LG G4 arka kapak boyama isimli videomuz.


Sadece iPhone değil, Samsung, Nokia ve HTC, Sony markaların da kılıfları bulunmaktadır. Estetik ve zarafetiyle adını duyuran LG cep telefonu, kendisi gibi estetik ve zarif aksesuarlarla bir bütünlük oluşturmaktadır. Çerçeve'de her iki cihaz da metal kullanırken, G5 kapak malzemesi olarak Alüminyum kullanırken G6, Gorilla Glass five korumalı cam kullanıyor.


LG G6'da beklenenin aksine kullanıcılar için bir hayli önemli olan özellik olarak yeterli olan tam piyasaya ve forumlarda görmeden bütün özelliklerini dile getirmekten kaçınmakta fayda var. Şu an itibarıyla tam bir rakam vermek gerekirse LG G6'nın tanıtılmasına yalnızca 8 gün kalmış durumda.


Ve daha önce LG G6'nın fırçalanmış metal arka tasarım ile sızdırılmış görüntünün gerçek olduğunu gösteriyor. Merhaba arkadaşlar.three aylık turkcell den aldığım lg g4 cihazım kapandı açılmadı direk servise yolladım 1 ay sonra sıfır kapalı kutu yolladılar. İlk olarak LG G5'de kullandığı modüler parçalardan kurtulan yeni model, özelliklerini geliştirmek adına standart özelliklerinden kısıtlamalara gidiyor.


Neyse ki, bu, ilk kılıf görselleri olduğu halde, akıllı telefonun kendisinin bir kaç görüntüsünü de yakalarız demektir. Karda, yağmurda ve çamurda kullanabileceğiniz bu kılıf su geçirmiyor ve darbelere karşı dayanıklılık sunuyor. LG'nin cihazı ayrıca Samsung'un en yeni ve en büyüğünden daha önce piyasaya çıkabilir, bu yüzden bu günlerde G6 hakkında daha fazla sızıntı beklemek durumunda kalacağız.


Tabi ki LG G6, yekpare metal bir gövdeye sahip olabilir fakat bu prototipte test amaçlı kullanılan bir arka kapak yer alıyor olabilir. LG G6'nın iki yüksek AOP mikrofonu ve yüksek doğruluklu kayıt kabiliyeti ile daha dolgun, daha zengin ve yüksek kalitede bir ses elde edin.


Şimdi de gelen LG G6 modeli için hazırlandığı söylenen kılıf görselleri ile birlikte, daha önce gelen tasarım sızıntıları desteklenmiş oldu. Merhaba arkadaşlar.three aylık turkcell den aldığım lg g4 cihazım kapandı açılmadı direk servise yolladım 1 ay sonra sıfır kapalı kutu yolladılar.


As initial observed on the G2, LG has stuck with placing the physical buttons on the back of the handset, subsequent to the camera lens. LG Gentle isimli telefon, piyasadaki çoğu akıllı telefonun bile henüz kavuşamadığı Android 5.1 Lollipop sürümüyle geliyor. LG'nin, G6 modelinde bir ilke imza atıp LG G6 modelinin kablosuz şarj özelliği ile tanıtılması bekleniyor.


Sıradan LG G6'ya ek olarak G6 One particular, G6 C, G6 M ve G6 L isimlerini taşıyan telefonların özellikleri şuan için belli değil ancak LG G6'nın geniş bir aile ile kullanıcılarının karşısına çıkacağını söyleyebiliriz. LG bu durumu görmezden gelmedi ve G6'da da (tıpkı V20'de olduğu gibi) çift kamera kullanmayı tercih etti.


Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda G6 modelinde çift kamera seçeneğini görüyoruz. LG'nin yeni amiral gemisinin detaylarına bakacak olursak bir önceki amiral gemi modeli olan LG G5‘e göre modüler yapıda olmadığı görülüyor. LG telefonu üretirken 835 modeli henüz hazır olmadığı için bir önceki model tercih edilmiş.


Akıllı telefon kullanıcılarının makinalarına zarar gelmemesi açısından telefon kapakları gibi koruyucu ürünler ve aksesuarlar kullanmaları da bilinirken, kişiye özel hediye maksadı ile hazırlatılan bu koruyucu ürünler de sevilen kişilere armağan olarak verilebilir.


LG G5 modelinde de karşımıza çıkan bu özellik, alışması biraz zor olsa da telefona oldukça futuristik bir görünüm katmayı başarmış. Çünkü bu yalnız G serisi tarihinde değil, tüm LG akıllı telefon tarihinde bir ilk. Regardless of this situation LG has believed about the problem and installed software program attributes to enable out.


Arka kapak franchise haklarına sahip olan HALLACAST'ın iflası LG'nin gelecek ay içerisinde G6'yı tanıtması konusunda da etkili olabilir. MWC 2017 etkinliğinin yıldızının LG G6 olmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca, LG'nin geçtiğimiz günlerde, G6 Compact, G6 Lite, G6 Hybrid, G6 Prix, G6 Forte, G6 Fit, G6 Young ve G6 Sense de dahil olmak üzere çeşitli G6 akıllı telefon adlarına markalaştırdığı keşfedildi.


G3, G4, G5 modellerinde de kameraya çok önem veren LG' den 2017' de çıkması beklenen telefonu G6 için kamera konusunda yine zirveyi kimseye kaptırmayacağı söyleniyor. Yukarıdaki tasarımlar, LG V20'nin kılıflı ve tahmini tasarımlarını oluşturuyorlar. Resmi açıklamayı ise LG Display'in Mobil Geliştirme Departmanı Başkanı Byeong-koo Kim yaptı.


LG G6, Şubat ayında başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi'de resmi olarak tanıtılacak ve muhtemelen Mart ayında satışa sunulacak. Özellikle de kişiye özel telefon kapakları ürünlerinde kendisini gösteren bu yenilik ciddi anlamda ilgi çekiyor. Uzak Doğu'nun popüler sosyal medya platformu olan Weibo üzerinden sızdırılan telefon, görüldüğü üzere selefi LG G5'in hemen yanında duruyor.


Şirketin G6 ile modüler tasarımdan vazgeçtiği de konuşlanlar arasında yer alıyor. LG G6, LG UX six. olarak adlandırılan yeni bir arayüzle ve Android 7 Nougat işletim sistemi ile geliyor. Bu tür sızıntılarla her zamanki gibi, burada gösterilenler, LG G6‘yı duyuruncaya kadar doğrulanamıyor ve biz hala bir aydan fazla bekliyoruz.


LG G3'ün özel kılıfı QuickCircle'ın kullanıcıya sağladığı kolaylıklar diğer akıllı cihaz kapakları ile benzerlik gösteriyor. LG V20'ye kutu içeriğinde yer alan Cam 360 kamera (1299 TL), B& H3 kulaklık (649 TL) ve Hi-Fi Plus modülü (699 TL) ile 2999 TL'ye sahip olabilirsiniz.


QuickMemo+ ile notlar alabilir, LG Healt ile çeşitli sağlık verilerinizi kontrol edebilir ya da LG Backup ile telefonunuzu kolayca yedekleyebilirsiniz. Şimdiye kadar onlarca sızıntıyla karşımıza çıkan LG G4 , beklendiği üzere 28 Nisan yani bugün gerçekleşen bir etkinlikle tüketicilerin beğenisine sunuldu.


Resmi açıklamalar öncesi ortalıkta dolaşan iddialar bu şekilde LG4 ile yüksek satış başarısı yakalayan LG özellikle donanımsal arızalardan ötürü oldukça zor durumda kalmıştı. MicroSD desteğine ve 32GB dahili depolama seçeneğine sahip olan LG G4, three,000 mAh değerinde ve çıkarılabilir pile sahip.


Kılıf tasarımcıları tarafından sızdırılan akıllı telefon modelleri arasına, LG G6 modeli de dahil olmuş oldu. LG Electronics, dünyanın dört bir yanında seksen bir tanesi yan kuruluş olmak üzere yüz on'u aşkın iş biriminde seksen iki bin kişiye iş imkânı sağlamaktadır.


Etkileyici teknolojisi ve görkemiyle LG telefon, elektronik aksesuarları da oldukça moderndir. Pong kılıfı olmayan bir cep telefonunda, kullanım için gerekli radyasyonunun çoğu, baş ve vücut bölgeleri tarafından emilir. LG V10'da güç butonun altına konumlandırılan bir parmak izi sensörü yer alıyor.


Koruma fonksiyonlarının haricinde yeni bir beğeni anlayışını beraberinde getiren Kişiye özel telefon kılıfları sayesinde hem cihazlar korunmakta hem de telefon kapaklarına özel olarak seçilen ve yerleştirilen fotoğraflarla, logolarla ve yazılar ile bir bütünlük sağlanmaktadır.


LG'nin bu telefonu orta ve üst seviye arasında kalmış bir akıllı telefon ve LG AKA modelinde 4G LTE teknolojisini de kullanmış. LG G6‘nın ana kameralarında HDR , otomatik odaklama, optik görüntü sabitleyici, panoroma, RAW kayıt, PDAF (Phase Detect Auto - Focus / Faz Dedektörülü Otomatik Fokuslama), Perde Hızı Kontrolü gibi özellikler bulunuyor.


Arka kapak franchise haklarına sahip olan HALLACAST'ın iflası LG'nin gelecek ay içerisinde G6'yı tanıtması konusunda da etkili olabilir. MWC 2017 etkinliğinin yıldızının LG G6 olmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca, LG'nin geçtiğimiz günlerde, G6 Compact, G6 Lite, G6 Hybrid, G6 Prix, G6 Forte, G6 Match, G6 Young ve G6 Sense de dahil olmak üzere çeşitli G6 akıllı telefon adlarına markalaştırdığı keşfedildi.


Pek çok inceleyiniz Android telefonda olduğu gibi LG G6'da da uygulama çekmecesi” bulunuyor. LG markasının 2017 yılında duyuracağı ve markanın amiral gemisi akıllı telefon modeli konumunda yer alacak yeni LG G6 modeli ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Çünkü LG V20, kullanıcılara etkileyici bir ses kaydı, çıkarılabilir batarya, geniş açılı kamera, ikinci ekran ve bazı modellerde yer verilip verilmeyeceği hala tartışılan three.5 mm bağlantı noktası sunuyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *